Dopóki żyję mam prawo żyć.

Mieszkam w Pruszkowie , chyba z nazwy to każdy słyszał o tej miejscowości, ale ja byłem tylko spokojnym szanowanym urzędnikiem bankowym. Kiedy kończyłem studia ekonomiczne w SGPiS w Warszawie, chciałem zobaczyć Bank od środka no i tak zostało ponad 33 lat, ale już rozstałem się z Bankiem.

Jestem po Heine-Medina, kiedy zachorowałem w 1957 r. lekarz powiedział, że nigdy nie wstanę z łóżka, ale ja całe lata ćwiczyłem ” hantle w dłoń ” i mała rozgrzewka 8-10 godzin. Całe lata po sanatoriach. Wyjeżdżałem także na leczenie do Vrigstad  w  Szwecji , gdzie 1975r. miałem przyjemność spotkać się z Królem Szwecji.  Szwecja jest wspaniałym krajem , mam nadzieję, że kiedyś znów ją zobaczę wraz z rodziną.

 

 Żonę  Annę poznałem na wycieczce w Paryżu, teraz jeździmy wszędzie razem.

 Zwiedziliśmy m.in. Francję , Austrię  , Czechy, Danię , Szwecję, Niemcy i oczywiście piękną Polskę.

Nie ma w życiu nic ważniejszego niż prawdziwa kochająca rodzina.

Od kilku lat jeżdżę z rodziną przyczepą campingową, chciałbym nawiązać kontakt z osobami niepełnosprawnymi w kraju i zagranicą, które uprawiają caravaning.

Baza campingów przystosowanych dla ON, głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 

Pragnąłbym nawiązać kontakt z osobami po Polio.  Powstało  Polskie Stowarzyszenie Polio+

 

„Wiosna bez Granic – Ptaszyska 2016” z Fundacją Podróże bez Granic , oglądaliśmy rzeczne rozlewiska Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego, no i oczywiście błotne szaleństwa na torze off road.

 

W Fundacji w Warszawie uczęszczałem na kursy ECDL Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy {European Computer Driving Licence}.  Posiadam certyfikat ECDL. Uczestniczyłem także w Programie Interaktywny Serwis Internetowy (ISI) – Niepełnosprawni w Unii Europejskiej,  mój temat dotyczył Szwecji.

 

Tworzę społecznie stronę   Pruszków Niepełnosprawni    Pruszków Niepełnosprawni

 

Bardzo mnie interesuje telepraca, jestem otwarty na wszelkie propozycje pracy.                    

Logowanie